22.6.2018

Rádi byste si dali nějaký dobrý burger, který by stál za to a byla v něm pořádná porce masa? Naše nabídka je široká a burgry nabízíme s maxi porcí masa i sýru!
336x280-erotickepradlo10-1429533360.jpg

Většina firem a podniků, a to dokonce i těch menších, si je již vědoma, že jejich činnost a vůbec samotná existence často závisí na počítačích, výpočetní technice a také na datech, která jsou na této technice uložena. Mnoho firem se kvůli množství shromažďovaných dat tudíž neobejde ani bez speciálního hardware. Ten může být nejenom velmi drahý při pořízení, ale také v průběhu svého provozu či údržby. Jestliže si tedy nechcete s tímto hardware přidělávat starosti, spolehněte se na takzvané managed server y.

Odlehčíte svému IT oddělení

Managed server je takovým hardware, který si u nás, konkrétně v našem datovém centru pronajmete s tím, že toto zařízení využíváte pouze Vy, avšak o jeho obsluhu se starají naši specialisté. Vy tudíž můžete odlehčit svému IT oddělení, jelikož se již nebude muset zabývat správou a údržbou tohoto nezbytného hardwarového zařízení a vybavení.Hardware, o který se nemusíte starat
4 (80%)1
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin