21.10.2018

Rádi byste si dali nějaký dobrý burger, který by stál za to a byla v něm pořádná porce masa? Naše nabídka je široká a burgry nabízíme s maxi porcí masa i sýru!

Hledáte kvalitní horský hotel pro školu v přírodě nebo pro lyžařský zájezd Vaší školy? Náš hotel Vám nabízí to nejmodernější a nejkvalitnější ubytování v Jeseníkách http://www.kurzovni.eu/akcni-nabidky/pobytove-balicky/ty-ja/ pro všechny Vaše žáčky. Vyberte si z naší velké nabídky různě velkých pokojů. Také u nás máme půjčovnu lyží a i vevnitř si Vaši žáci užijí spoustu zábavy v tělocvičně nebo ve společenské místnosti. Prostě jsme dokonale vybavení a připravení na všechno.

Pořádat lyžařské kurzy

Díky tomu, že jsme jedním z nejvýše položených horských hotelů, tak je u nás prakticky skoro celou zimu zaručen sníh a můžete u nás pořádat lyžařské kurzy pro školy a protože ležíme v chráněné krajinné oblasti, tak si u nás užijí dítka i školu v přírodě. Prostě dokonalost ve všech směrech. Tak neváhejte a ubytujte se u nás, v tom nejlepším a nejmodernějším hotelu v Jeseníkách. Zaručeně budete spokojeni.

banner-affiliate-300-250-1512727508.png
I pro školu v přírodě
5 (100%)1
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin