15.8.2018

Rádi byste si dali nějaký dobrý burger, který by stál za to a byla v něm pořádná porce masa? Naše nabídka je široká a burgry nabízíme s maxi porcí masa i sýru!

Pro udržení pozornosti dětí je důležité, aby je bavilo to, na co se dívají. Pokud uvidí živého kouzelníka, který jim bude vyprávět poutavé příběhy, zasměje se s nimi, a naučí je novým věcem, bude jejich pozornost a spokojenost zaručena. Nemusíte platit za kino nebo divadlo, stačí moje přítomnost, a děti budou nadšené ze spousty nových věcí, které společně zažijeme . Poučit se mohou i rodiče, kteří si rovněž mohou vyzkoušet moje triky.

Moderování akcí

Snažím se neustále ve všem zdokonalovat, aby byli mí klienti s mými službami maximálně spokojeni. K tomu patří i můj skvělý mluvený projev a improvizované výstupy. Mnoho klientů si mě najímá na moderování akcí, takže pokud chcete, mohu moderovat váš večírek, oslavu, či cokoliv jiného, kde chcete všem něco kultivovaně sdělit, a sami si na projev mezi mnoha lidmi netroufáte. S mými službami budete určitě spokojeni, stejně jako mnoho klientů, kteří si mě najímají pravidelně.

Nejen vystupování pro děti
5 (100%)1
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin