18.9.2018

Rádi byste si dali nějaký dobrý burger, který by stál za to a byla v něm pořádná porce masa? Naše nabídka je široká a burgry nabízíme s maxi porcí masa i sýru!

Jsme firma TvS-centrum Praha s.r.o.. Nabízíme vám provedení monitorování, revize kanalizace a kanalizačních rozvodů. Používáme ty nejmodernější technologie a techniku. Preventivní kontrola a prohlídka kanalizace může zabránit havárii, lze přesně zjišťovat rozsah poškození, popřípadě zkontrolovat kvalitu výstavby dodavatele. Revize kanalizace Praha – v oboru kanalizace to nejlepší.
Máte problémy s kanalizací obraťte se na nás. Zjistíme, zda je vaše kanalizace v pořádku. U revizí a kontrolních prohlídek používáme tu nejmodernější techniku, to je celou škálu speciálních kanalizačních kamer, od miniaturních až po samohybné kamery s otočnou hlavou s možností průběžného měření vzdálenosti. Revize kanalizace Praha vám zajistí kontrolu vaší kanalizace.

Rozsah poškození

Při revizích a preventivních prohlídkách zjistíme rozsah poškození vaší kanalizace. Zabrání se tak dalším škodám. Revize kanalizace Praha – vám provede prohlídku vaší kanalizace.

Revize kanalizace Praha
3 (60%)1
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin