18.9.2018

Rádi byste si dali nějaký dobrý burger, který by stál za to a byla v něm pořádná porce masa? Naše nabídka je široká a burgry nabízíme s maxi porcí masa i sýru!

Má Váš potomek nějaký koníček, kterému by se chtěl věnovat i o letních prázdninách? Pak ho přihlaste na specializovaný letní tábor. Tyto pobyty často pořádají organizace, které dítě v průběhu školního roku navštěvuje. Ten náš je úplně bez stresu jak pro Vás, tak i Vaše dítě – Vy znáte vedoucí a ono tam pojede s kamarády, které perfektně zná. Oblíbené jsou také pobyty s koňmi. Dítě zde zjistí, že koně nejsou jen o ježdění, ale také o tvrdé práci.

Stabilní tým zkušených vedoucích

Kvalitní letní tábor vede tým zkušených vedoucích, kteří se znají delší dobu a vědí, že se na sebe mohou spolehnout. Shání-li hlavní táborový vedoucí další vedoucí či zdravotníka těsně před začátkem prázdniny, měli byste zpozornit a být ostražitější. Naši vedoucí se znají dlouhou dobu, práce s dětmi je baví a v minulosti získali řadu certifikátů – Hlavní vedoucí dětského tábora, Pracovník s dětmi a mládeží ve volném čase a další.

1.png
Specializované pobyty
3.7 (74.19%)31
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin