21.10.2018

Rádi byste si dali nějaký dobrý burger, který by stál za to a byla v něm pořádná porce masa? Naše nabídka je široká a burgry nabízíme s maxi porcí masa i sýru!
10

Ve Vaší obci ani nikde jinde v blízkém okolí se nevyskytuje žádné koupaliště. A ani to nevypadá, že by jej někdo v blízké budoucnosti plánoval postavit. Což o to, pokud by šlo o jen Vás, tak se bez něj klidně obejdete, ale co se týče dětí, tak je naprosto nemyslitelné, že by mohly léto strávit bez vody a bez veškeré té zábavy, dovádění, potápění a dalších vodních radovánek, jakých děti dokážou vymyslet pestrou paletu, a které se jim nikdy neomrzí. Dokud je k dispozici voda, tak se v ní drží zuby nehty a neodtáhnete je odtud ani násilím.

Sousedi zachraňují situaci

Takže jste velice vděčná, že celou nepříznivou situaci, která v tomto regionu, co se chybějícího koupaliště týče, panuje, zachraňují Vaši nedalecí sousedé. Na zahradě si totiž vybudovali bazén, ale ne jen tak ledajakou malou nafukovací nádrž, nýbrž téměř takové malé koupaliště, které má přes deset metrů na délku a pět metrů na šířku. Takže se u nich v létě scházejí děti snad z poloviny obce a oni jsou tak ochotní, že jim to vůbec nevadí. Musíte jim za to dát alespoň malý dárek, třeba nějaký vtipný teploměr do bazénu .

V obci chybí koupaliště
Ohodnoťte příspěvek
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin