23.1.2019

Rádi byste si dali nějaký dobrý burger, který by stál za to a byla v něm pořádná porce masa? Naše nabídka je široká a burgry nabízíme s maxi porcí masa i sýru!

Co pro vás zajistíme? Kromě klasického stěhování vašeho majetku, firem, skladů nebo kanceláří vám převezeme i jednorázový náklad, a to i objemnější břemeno nad 100 kilogramů. Naše služby nabízíme za velmi příznivé ceny, které si můžete ověřit na kalkulátoru přepravy. Zároveň vám zdarma zapůjčíme různé tvary a velikosti krabic a kartonu, do kterých můžete své věci pohodlně zabalit. V případě potřeby máte možnost si u nás objednat i montáž a demontáž jednotlivých částí vašeho nábytku, následný úklid i drobné stavební úpravy, které jsou většinou potřeby. Uděláme vše pro vaši maximální spokojenost.

Nezávazná poptávka

Zadejte nám nezávaznou poptávku a přesvědčte se, že naše služby jsou kvalitní a za velmi příznivé ceny. Stěhování Praha je pro vás možností, jak nejlépe tento nepříjemný přesun do jiného bydliště zvládnout co nejlépe a v co největším klidu.  Náš technik pro vás připraví kompletní plán včetně předpokládané ceny. Jsme tady pro vás a individuální přístup ke klientovi a jeho spokojenost jsou pro nás na prvním místě.

Vše pro vaši spokojenost
4 (80%)2
Nezařazené

Widgetized Sidebar

This panel is active and ready for you to add some widgets via the WP Admin